ACTEON X-MIND TRIUM

TRİUM_ANA_FOTOS
 

ANINDA HACİM ÖLÇÜMÜ VE KEMİK YOĞUNLUĞU DEĞERLENDİRMESİ İLE İMPLANT PLANLAMASINI KOLAYLAŞTIRAN 3B TEKNOLOJİSİ

Her zaman pratisyenlerin dikkatini çekmeyi başaran ACTEON’un yeni panoramik dental görüntüleme cihazı X-Mind Trium 3D'ye (CBCT) yükseltilebilmekte sefalometrik görüntüleme özelliği ile donatılabilmektedir. 2D ve 3D incelemelerini kolaylaştıran geniş bir seçilebilir görüş alanı aralığına sahiptir. Ek avantaj: Piyasada şimdiye dek eşi benzeri görülmemiş uygulama hızı! 

Tasarım ve sezgisellik DNA'mızın bir parçası olduğu için, X-Mind Trium ile dental CBCT pazarının önemli bir aktörü haline gelen ACTEON, MAC ortamına ayrılmaz bir şekilde bağlanmıştır.

 

ÜRÜN AVANTAJLARI

KEMİK YOĞUNLUĞUNU ANINDA DEĞERLENDİRİR VE HACMİ ÖLÇER.

Hastanızın implant çevresindeki kemik yoğunluğunu tek bir tıklamayla gösterir!

- Güvenilir bir kemik kalitesi tahmini ile başarı oranınızı artırın 

- Daha iyi osteointegrasyon için kemik yoğunluğunu kolayca değerlendirin

- Tedavi öneriniz hastanıza en iyi şekilde açıklayın.

YÜKSEK HASSASİYETLİ VE SEZGİSEL AIS YAZILIMIMIZ SAYESİNDE ANALİZLERİNİZİ ÇOK KISA BİR ZAMANDA EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN.

X-Mind Trium, ACTEON Imaging Suite yazılımı ile birlikte tedavi ve prosedür sonrası takip planlamasında önemli bir araç oluşturmaktadır. 3D görüntülemesi tek taramada yüksek bir anatomik doğruluk sunar, sonuçlar hızlı ve doğru bir şekilde gösterilir, böylece iş akışınız düzene girer.  AIS sezgisel fare navigasyonu ve gelişmiş işlevler sunar.

GÖRÜŞÜNÜZÜ MÜKEMMELLEŞTIRIN

Takip edilen tanıya göre ilgili bölgeye odaklanmak ve hastanın röntgen ışınlarına daha az maruz kalmasını sağlamak için geniş bir görüş alanı yelpazesindeki seçenekler arasında seçim yapın.

 

KARAKTERİSTİK ÖZELLİKLERİ

360° TAM DÖNÜŞ

X-Mind Trium, seçilen görüş alanına bağlı olarak 18 ila 27 saniye arasında 360° dönebilir. 3D rekonstrüksiyon süresi sadece 29 saniyedir!

 

75 ΜM ÇÖZÜNÜRLÜK

Tanı ve endodontik tedaviler X-Mind Trium 75 µm çözünürlük ile son derece başarılı olacaktır.

 

GÜÇLÜ VE AYARLANABİLİR ARTEFAKT AZALTMA FİLTRESİ

Daha iyi bir doku diferansiyasyonu (kemik/diş/metal) için metal varlığından kaynaklanan çizgileri ve koyu bantları silin. Görüntü, amaçlanan bilgi düzeyine ve artefakt azaltma ihtiyacına göre uyarlanabilen filtre seviyeleriyle istenilen şekilde yeniden oluşturulabilir.

SANİYELER İÇİNDE TAM İMPLANT RAPORU

Hasta veya diş hekimi tarafından en iyi şekilde anlaşılmasını sağlamak için birkaç saniye içerisinde ayrıntılı ve resimli bir implant raporu oluşturup yazdırabilirsiniz.

Hasta veya diş hekimi tarafından en iyi şekilde anlaşılmasını sağlamak için birkaç saniye içerisinde ayrıntılı ve resimli bir implant raporu oluşturup yazdırabilirsiniz.

ÜÇÜ BİR ARADA YÜKSELTİLEBİLİR ÇÖZÜM

İhtiyaç olduğuna karar verdiğinizde 2D panoramik görüntülemeyi X-Mind Trium’un 3D görüntüleme ve dijital sefalometrik analiz özelliği ile destekleyerek, diş hekimliği uygulamalarının giderek artan ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

ZENGIN UYGULAMA ÇEŞİTLİLİĞİ

X-Mind Trium, periodontik, ortodontik veya maksillofasiyal cerrahi ile ilgili patolojilerin tanılanmasında uzmanların beklentilerini mükemmel bir şekilde karşılar.