INSTRUMENTARIUM DENTAL - SNAPSHOT™

snppp_01.10.2016_5f4a13a.jpg

İntraoral sensör RVG
SNAPSHOT™ RVG intraoaral  dental radyografi alanında kendi sınıfında en yüksek performansı gösteren  dijital sensördür. İntraoral görüntülemede ihtiyaç olan tüm çekim tekniklerine uygundur.

Daha iyi klinik sonuçlar için
Hasta Konforu

Dört köşeleri yuvarlatılmış ve ince sensör yerleşimi ile yeni bir pürüzsüz şekille iyi bir hasta konforu sağlar. Daha rahat hasta sistemi için daha az retakes ile daha iyi klinik görüntüler alınır.

Sensörün grafik konumlandırma ve yönlendirmesi
Sensör yüzeyindeki beyaz grafik sistemi açıkça ağız boşluğu içinde yeni SNAPSHOT™ konumlandırmasına yardımcı olur.
SNAPSHOT sensor

Sensör grafik üzerinde bir "parmak işareti" görüntü üzerinde görünür F-işaretleme tekabül eder. Bu görüntüde görünür anatomi net olmasa bile görüntünün doğru yönünü belirlemek için yardımcı olur.

Eşsiz görüntü kalitesi
Tüm sensörler aynı değildir. SNAPSHOT™ sensörü CMOS tasarımı en iyi klinik görüntü kalitesi için seçilmiştir. SNAPSHOT™ nedeniyle optimize piksel boyutu ve düşük gürültü teknolojisi ile yüksek ayrıntıları ve keskin görüntüler üretir.

Birlikte CliniView™ görüntüleme yazılımı görüntü işleme yetenekleri ile geniş pozlama aralığı X-ışını ayarlarını değiştirmeden dişlerin farklı bölgelerinde üstün görüntü sağlar. Sadece bir düğmeye basın.

Tekrarlanabilir performans
SNAPSHOT™ geniş x-ray cihazı ayarlarını değiştirmeden dişlerin farklı bölgelerinde üstün görüntüler sağlayacak dinamik yelpazeye sahiptir.
SNAPSHOT high quality X-ray images


Uzun süreli performans


Özenle seçilmiş malzemeler ile sensör tasarımı klinik kullanımda dayanıklılık sağlar. Bir darbeye dayanıklı sensör yapımı ile birlikte SNAPSHOT™ sensörünün kalitesi, uzun servis ömrü sağlar.

SNAPSHOT™ sensörü sıkıca kolay temizlik için kapatılır. Su geçirmez sensör bile dezenfeksiyon için dalmış olabilir.

Dikkatle seçilen malzemeler ve tasarım

Dayanıklı kablo dizaynı

Özenle seçilmiş malzemeler ve tasarım sensörü için klinik kullanım ve uzun yaşam süresi içinde dayanıklılık sağlar. 

Durable cable design


Kullanışlı saklama

Hiçbir kablo etrafında döşeme yok. Uygun bir duvara monte beşik sensörü için kullanımda değilken bile kullanışlı bir yer sağlar.

Handy storingKolay temizlik

SNAPSHOT™ sensör hastalar arasında kolay dezenfeksiyon sağlayan su geçirmez sistemlidir. Sensör bile suya dalmış olabilir! (USB bağlacını elektroniğe batırmayın.)

Easy cleaning