Kerr Maxcem Elite

kerr-maxcem-elite_09.05.2016_db53962.jpg
Self-Etch / Self-Adeziv Dual Cure Rezin Yapıştırma Simanı

Maxcem Elite, self-etch, self adeziv özelliği ile indirekt restorasyonların simantasyonunu kolaylaştırır. Maxcem’in kanıtlanmış bileşimi daha da geliştirilmiş olup yüksek yapışma kuvveti ve uygulama kolaylığı sunar. Materyal fazlalıklarının uzaklaştırılması, yenilik olarak oda ısısında bulundurulabilmesi, ayrıca elle karıştırmayı gerektirmeyen doğrudan kullanımı ve kök kanalları için eğimli uçları, uygulamada yeni standartlar oluşturur.

• Maxcem Elite yüksek bağlanma gücüne sahiptir. (22-36 MPa) Kendinden adezivli olup ayrıca asit ve bond uygulaması gerektirmez.
• Kullanıcı dostu bir materyaldir. Fazlalıklar kolayca uzaklaştırılır, doğrudan uygulanabilir, elle karıştırma gerektirmez, yardımcı enstrüman kullanımına gerek yoktur.
• Üniversaldir. Anterior veya posterior bölgelerde metal seramik, metal, kompozit, seramik ve CAD/CAM restorasyonları için uygundur.
• Kendinden polimerizasyonu çok etkilidir. Işığın ulaşamadığı metal destekli porselen restorasyonlarda tamamen polimerize olur.
• Patentli Redox sistemi ile daha estetik restorasyonlar için renk stabilitesi sağlanır.
mxcm
Maxcem Elite Standart Kit Rezin Bazlı, Dual Siman
Ambalaj Şekli: 5x5 g şırınga (2 adet şeffaf, 1 adet beyaz, 1 adet sarı, 1 adetbeyaz opak), 24 adet karıştırıcı uç, 160 adet geniş açılı karıştırıcı uç, 8 adet intraoraluç, 8 adet kök kanal ucu, kullanma kılavuzu
Kod: 34055
Maxcem Elite Clear 2‘li
Ambalaj Şekli: 2x5 g clear şırınga 8 adet geniş açılı karıştırıcı uç, 8 adet intraoraluç, 8 kök ucu
Kod: 34058
Maxcem Elite Mini Kit
Ambalaj Şekli: 1x5 g clear şırınga, 4 adet karıştırıcı uç, 4 adet geniş açılı karıştırıcı uç, 4 adet intraoral uç, kullanma kılavuzu
Kod: 34057