Soredex Cranex® 3D

6_13.04.2016_ef7002c.jpg
Dijital Panoramik & Sefalometrik Görüntüleme Cihazı

CRANEX® 3D modern, yüksek kaliteli dental görüntüleme için standartları sağlar. Çok yönlü panoramik 2D/3D, Koni Işın 3D ve sefalometrik seçeneklerle kombine edilmiş olup, günden güne görüntüleme kolaylaştırır, doğru ve ayarlanabilirdir. Çağdaş diş bakımı için tasarlanmış, CRANEX® 3D’nin yeni, kompakt tasarımı hasta pozisyonunu sabitleyerek; iş verimliliği ve doğru teşhis olanağı sunmaktadır. Bu yepyeni bir düzeyde dinamik görüntüleme sağlar. Günlük iş yoğunluğuna, hastaların dönüşlerine uygun olarak optimize edilmiş, FOV konumu ve çözünürlük ROI (region of interest) için seçilebilir, Öngörülen tedavi planlamaları ve doğru tanılar için üstün görüntü kalitesi, Yüksek hassasiyete sahip CMOS sensör teknolojisi ve değişen ihtiyaçlarınıza uyum sağlar. Kendiliğinden-anlaşılan sembollere sahip kontrol paneli, Yaygın SOREDEX hasta konumlandırma sistemi, Daha hızlı görüntüleme işleri için otomatik hale getirilmiş pozlama ayarları, Keşif programı ile doğru 3D konumlandırma ve Kompakt tasarım ile az yer kaplar. Yoğun kullanım için tasarlanmış sağlam dizayn, Yaygın SOREDEX® hasta konumlandırma sistemi ve aksesuarları, Güvenilir SOREDEX® teknik ve klinik desteği ve Uzun vadede katma değer sağlayan güncellenebilirliği mevcuttur. 3D görüntüleme için motorlu çene tutacağı ile 5-nokta konumlandırma, Kolaylıkla ayarlanabilir, kendinden-kilitlemeli dayanak desteği, Doğru 2D ve 3D konumlandırma için lazer ışıkları mevcuttur.

2 FOV’s to choose from, 6 x 4 cm and 6 x 8 cm, ClearTouch™ kontrol paneli, Hastanın boyutuna göre otomatik pozlama ayarları - AES (Automatic Exposure Settings), Görüntüleme programları üzerinde kolay geçiş için otomatik kollimatör seçici - ACS (Automatic Collimator Selector), Doğru FOV konumlandırmaları için kolay keşif - EasyScout™, SOREDEX gelişmiş rekonstrüksiyon algoritması - SARA™ (SOREDEX Advanced Reconstruction Algorithm), SOREDEX metal yapay doku redüksiyonu-SMAR™ (SOREDEX Metal Artefact Reduction).


DICOM® formatında görüntü bilgisi için açık kodlu yazılım mimarisi desteği, Mevcut, kullanıma hazır yazılım paketi (SCANORA®, OnDemand3D™) ve İhtiyaçlarınız için daha fazla yazılım çözümleri seçebilme özgürlüğüne sahiptir. CRANEX® 3D minimize edilmiş radyasyon miktarlarıyla yüksek seviyede görüntüleme sağlar. Otomatik pozlama değerleri her zamankinden daha güvenilir ve kolaylık için hasta dozunu ayarlar. Kolay güncelleme yöntemi tanı ihtiyaçlarınızı genişletmek için hazırdır. İnsanlar için tasarlanan CRANEX®3D, güvenli performans  ve güvenilirlik ile görüntülemeyi birleştirir, hastalarınız için gerçekten önemli olan konulara yoğunlaşmanıza yardım eder.